Polish (Poland)English (United Kingdom)Home » Newsroom
Newsroom
Albert wraca w Warszawie!
Saturday, 27 August 2011 21:11
There are no translations available.

Albert wypoczął już po ostatniej trudnej walce z Aleksandrem Dimitrienko i szykuje się do powrotu między liny. "Dragon"  kolejną walkę stoczy 16 września podczas gali boksu w hali Torwar. Będzie to pierwszy od wielu lat występ byłego mistrza europy w Polsce. Rywalem Alberta będzie prawdopodobnie znany z walki z Andrzejem Wawrzykiem Ivica Perkovic.

Będzie to 52 zawodowa walka Alberta, jego rywal stoczyl ich do tej pory 27.
 
Albert wróci we wrześniu.
Saturday, 09 July 2011 14:14
There are no translations available.

Po krótkiej przerwie spowodowanej porażką w walce o tytuł mistrza Europy, Albert postanowił powrócić na ring. Wypoczety bokser niedługo rozpocznie przygotowania do swojej kolejnej walki, która planowana jest na 10 września w Belfaście. Przeciwnik "Smoka" nie jest jeszcze znany, ale najprawdopodobniej będzie to ktoś mniej znany, a sam pojedynek będzie swego rodzaju przetarciem przed poważniejszymi wyzwaniami. Jak zapowiada manager Alberta, "Dragon" jest gotowy na odbudowywanie swojej pozycji w światowych rankingach i kolejne walki o dużą stawkę, najpierw jednak musi uporać się z przeciwnikiem w Belfaście.

"Wracamy do gry, ostatnie trzy lata to była bardzo ciezka robota, potworny stres, mnóstwo pracy i napięć. Porażka z Lawrencem, szalona walka z Williamsem, pojedynek z Pianetą do którego ostatni tydzien szykowalem sie w szpitalu po cieżkim zatruciu, walka o mistrzostwo Europy a potem juz Kliczko itd. itd. Dobrze teraz odpocząłem, wracam w pełni sil, jestem gotów" - powiedział bokser portalowi www.boxing.pl

Przypomnijmy, że urodzony  w Warszawie pięściarz zdobywał w przeszłość zawodowe mistrzostwo Europy i pas WBF, walczył również o prestiżowe trofeum WBC z żyjącą legendą wagi ciężkiej, Witalijem Kliczko.
 
Williams sprawdzi Charra
Saturday, 04 June 2011 18:36
There are no translations available.

Były rywal Alberta - Danny Williams - zmierzy się w zakontraktowanej na 10 rund walce w Kolonii z Manuelem Charrem. Charr to urodzony w Bejrucie i reprezentujący Niemcy pięściarz grupy Feliksa Sturma, który podczas tej samej gali będzie bronił swojego pasa mistrza świata wagi średniej w starciu z byłym mistrzem Europy, Matthew Macklinem.

Williams i Albert spotkali się w ringu w 2008-ym roku. Polak wziął walkę "z marszu" i niespodziewanie zastopował przeciwnika w ósmej rundzie. Walka ta była dla "Smoka" odskocznia do wielkich pojedynków z Witalijem Kliczko i Aleksandrem Dimitrienko. Największym sukcesem Williamsa było pokonanie legendarnego Mike Tysona, walczył też z Witalijem Kliczko.
 
Starcie gigantów w Niemczech
Tuesday, 26 April 2011 14:07
There are no translations available.

Podczas planowanej na 25 czerwca gali w Niemczech, były rywal Alberta - Francesco Pianeta - zmierzy się z jednym z ciekawszych niemieckich bokserów wagi ciężkiej, Jensem Krulem. Walkę tą smiało można uznać za starcie gigantów, bo Francesko mierzy 196 cm, Jens jest 13 cm wyższy. Głównym wydarzeniem gali będzie starcie Yoana Pablo Hernandeza z Guillermo Jonesem, którego stawką będzie mistrzostwo świata wagi junior ciężkiej.

Albert i Francesco stanęli w ringu w kwietniu 2009. Po zażartej walce - w której zdaniem wielu obserwatorów Polak był lepszym pięściarzem - sędziowie wytypowali remis. Młody Włoch niedługo po pojedynku zawiesił rękawice na kołku z uwagi na chorobę nowotworową, jednak w końcu udało mu się wyzdrowieć i powrócić na ring.
 
Pucheta zmierzy się z Basile
Thursday, 21 April 2011 14:13
There are no translations available.

Były rywal Alberta - Manuel Alberto Pucheta - już za dziewięć dni stoczy swoją czterdziestą zawodową walkę. Rywalem mocno bijącego Argentyńczyka będzie jego rodak, notowany do niedawna w czołówce raningów wielu światowych federacji Gonzalo Omar Basile.

Basile do niedawna posiadał regionalne pasy WBO, WBC, ale niespodziewanie został znokautowany przez Marcela Luiza Nascimento. Pucheta, którego Albert znokautował prawie cztery lata temu w listopadzie ubiegłego roku przegrał na punkty z Brazylijczykiem Raphaelem Zumbrano. Stawką tej walki były pasy WBO Latino i WBF International.

 
«StartPrev12345678910NextEnd»

Page 1 of 32