Polish (Poland)English (United Kingdom)Strona główna » Newsroom » Sparingi dobiegły końca, pora na walkę!
Sparingi dobiegły końca, pora na walkę!
sobota, 19 marca 2011 10:59
Wczoraj dobiegły końca przygotowania do walki z Aleksandrem Dimitrienko. Ostatni sparing miał już bardziej zabawową formułę. Albert wykazał się dobrą szybkością i dobrym przygotowaniem atletycznym. Jest bardzo pozytywnie nastawiony i głodny zwycięstwa.

W czwartkowe popołudnie "Dragon" wylatuje do Hamburga, gdzie w sobotni wieczór w gymie Universum zmierzy się w walce o mistrzostwo Europy. Niestety z uwagi na kontrowersje dotyczące zakończenia gali w Schwerinie, pojedynkiem nie zainteresowała się żadna telewizja. Nie ruszyła również dystrybucja biletów.

Jest to dla mnie naprawdę bez różnicy gdzie boksuję, boksowałem i trenowałem prawie na całym świecie, walczyłem na wielkich arenach i w małych leisure centres, praktycznie zawsze publika była przeciwko mnie. Przyznaję, że wspaniale bylo walczyć na gigantycznym stadionie Schalke - tego się nie zapomina ale z drugiej strony przepadam za wspanialym klimatem londynskiego York Hall, gdzie boksuje się własnie jak w... gymie. Sędziowie...sala i telewizja nie pomogą jeśli beda 'szćc' przeciwko mnie, mam zamiar go złamac więc sędziowie mu wowczas nie pomoga - powiedział Albert po wczorajszym sparingu.

Prosimy wszystkich kibiców sportu o trzymanie kciuków podczas weekendowego boju w Hamburgu.