Polish (Poland)English (United Kingdom)Strona główna » Newsroom » Albert wróci we wrześniu.
Albert wróci we wrześniu.
sobota, 09 lipca 2011 14:14
Po krótkiej przerwie spowodowanej porażką w walce o tytuł mistrza Europy, Albert postanowił powrócić na ring. Wypoczety bokser niedługo rozpocznie przygotowania do swojej kolejnej walki, która planowana jest na 10 września w Belfaście. Przeciwnik "Smoka" nie jest jeszcze znany, ale najprawdopodobniej będzie to ktoś mniej znany, a sam pojedynek będzie swego rodzaju przetarciem przed poważniejszymi wyzwaniami. Jak zapowiada manager Alberta, "Dragon" jest gotowy na odbudowywanie swojej pozycji w światowych rankingach i kolejne walki o dużą stawkę, najpierw jednak musi uporać się z przeciwnikiem w Belfaście.

"Wracamy do gry, ostatnie trzy lata to była bardzo ciezka robota, potworny stres, mnóstwo pracy i napięć. Porażka z Lawrencem, szalona walka z Williamsem, pojedynek z Pianetą do którego ostatni tydzien szykowalem sie w szpitalu po cieżkim zatruciu, walka o mistrzostwo Europy a potem juz Kliczko itd. itd. Dobrze teraz odpocząłem, wracam w pełni sil, jestem gotów" - powiedział bokser portalowi www.boxing.pl

Przypomnijmy, że urodzony  w Warszawie pięściarz zdobywał w przeszłość zawodowe mistrzostwo Europy i pas WBF, walczył również o prestiżowe trofeum WBC z żyjącą legendą wagi ciężkiej, Witalijem Kliczko.